Magic Life

Witajcie Na Forum Serwera Magic Life.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-21 21:44:43

NecO
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-18
Liczba postów: 6
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.87

Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze:
Wiek:
Staż na MTA:
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz być w sapd?
Czy byłeś kiedyś  w sapd?:
Masz ts3? + sprawne mikro? (obowiązkowo)
Byłeś za coś karany na serwerze?
Napisz coś o sobie(min.5zdania):

Wymagania
ts3
sprawne mikro

Offline

#2 2018-06-21 21:56:46

Marshmello
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 1
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Marshmello
Wiek: 14,5lat ( w lipcu 15 )
Staż na MTA: 6-7lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Oczywiście że tak [dblpt])
Ortografia(0-10): 10-10
Staż na serwerze: 201
Czemu chcesz być w sapd? Ponieważ mam doświadczenie w tej frakcji , byłem na wielu serwerach typu RPG i dobrze się tam sprawowałem. Znam się trochę na tej frakcji z życia , ponieważ mój wujek jest w policji , raz pokazywał mi jak ta praca jest ciężka.
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Oczywiście że byłem [dblpt])
Masz ts3? + sprawne mikro? (obowiązkowo)  tak mam.
Byłeś za coś karany na serwerze? nie, poniewaz jestem kulturalną osobą i nie wyzywam.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Adam. Jestem miłą, oraz bardzo pomagającą osobą oraz kulturalną. W wolnym czasie bardzo lubie grać na komputerze oraz w piłkę nożną. Interesuję się również informatyka oraz samochodami. bardzo lubie pomagać tacie w czymś przy samochodzie.

Offline

#3 2018-06-21 22:24:57

TheBart200
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 2
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: TheBart200
Wiek:14
Staż na MTA: 6 lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?: Tak
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: 3 dni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Czemu chcesz być w sapd?: Lubię jeździć autami i robić pościgi . Mam też duże doświadczenie w grze . Grałem na innych serwerach i aż mi było niedobrze jak widziałem reakcje policji na jakiekolwiek zaczepki i nie chciałbym ,aby i na tym serwerze tak było . Jeżeli i ty (Administratorze) nie chcesz takich sytuacji dodaj mnie do frakcji ,a na pewno nie pożałujesz !
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak byłem kiedyś w sapd i pamiętam większość komend
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Masz ts3? + sprawne mikro? (obowiązkowo): Tak ,posiadam TS3
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię  Bartek mam 14 lat . W MTA gram co na mniej od 5 lat . Lubie grać na serwerach Real-Life ten serwer szczególnie zwrócił moją uwagę ze względu na dosyć duże zarobki . Dawniej często grałem w GTA SA i uwielbiałem jeździć autami. Gram także na innych serwerach Real-Life ,ale często je zmieniałem ze względu na długi czas zarabiania na fajny samochód.

Offline

#4 2018-06-22 14:00:41

Sergio
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Sergio.
Wiek: 14
Staż na MTA: 4 lata.
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?: Owszem.
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: 2 dni.
Czemu chcesz być w sapd?: Ponieważ chciałbym  dowiedzieć się więcej na temat owej frakcji.  Nie tylko dlatego lubię tą frakcje i byłem w niej nie raz. Posiadam lekkie doświadczenie w tej frakcji.
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak jak wspomniałem wyżej tak.
Masz ts3? + sprawne mikro? (obowiązkowo): Tak.
Byłeś za coś karany na serwerze?: Nie.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Dawid, mam 14 lat i mieszkam w województwie Wielkopolskim. Jestem miły, sympatycznym i żartobliwym  14 latkiem. Jestem dosyć wysoki, mam dystans do siebie i innych. Jestem wyrozumiały  i potrafię się zachować w każdej sytuacji. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje. Staram się rozwiązywać wszystkie możliwe konflikty i postępuję w taki sposób aby obie strony wyniosły z tego zysk.  Po skończeniu gimnazjum prawdopodobnie udam się na kierunek medyczny. Nie mam problemów z ortografią lecz czasem mogą się zdarzyć u mnie lekkie błędy. Gdy mam wolny czas gram w różne gry oraz robię grafiki. Łatwo i szybko się uczę, nauka u mnie nie jest problemem, jestem mądrą osobą i łatwo wszystko zapamiętuję. Jestem szczęśliwą i zawsze uśmiechniętą osobą czasami zdarzają się dni, w których mam zły humor. Jestem opiekuńczy lubię zajmować się młodszymi dziećmi. Staram  się nie ładować w żadne możliwe kłopoty i nie sprawiać żadnych problemów. Od kilku lat gram na serwerach RP/RPG, ostatnio spędzam bardzo dużo czasu na grę w MTA. Staram się również być osobą ambitną. W przyszłości chciałbym zostać "Ratownikiem Medycznym" i ratować innym życie.  Potrafię pracować w grupie i lubię współpracować z innymi osobami. Staram sie nie kłamać i zawsze się przyznawać. Traktuję każdego tak samo bo każdy jest taki sam nikt nie jest inny. Jeśli ktoś mnie zaczyna wyzywać staram się to ignorować i nie wdawać się w kłótnię z kimś.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
malaportugalia - vegasrpg - testyjakosci - lacolberga - zeberekcraft