Magic Life

Witajcie Na Forum Serwera Magic Life.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-18 21:06:01

NecO
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-18
Liczba postów: 6
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.87

Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze:
Login:
Wiek:
Staż na MTA:
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?
Ortografia(0-10):
Staż na serwerze:
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania):
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:
Czy byłeś kiedyś  w sapd?:
Byłeś za coś karany na serwerze?
Napisz coś o sobie(min.5zdania):

Offline

#2 2018-06-18 21:50:03

EnduroPolska
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-18
Liczba postów: 2
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze:
Login:EnduroBoy
Wiek:16
Staż na MTA: 7,8 lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: 230min Rośnie
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Bardzo Lubie chcę Łapa Złodźieji. Umiem Odgrywać Dobre Rp Bardzo się na tym znam. Chcę bardzo pomoć . Proszę o Przyjecie!
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania):Mam na imię Piotrek mam 16 Lat. Uczęszczam do Szkoły W Rzeszowie Jana Mickiewicza 12.Uprawiam Sporty Ekstremalne takie jak skoki z samolotu i na Bandżi. Także mam Crossa 250ccc

Wiadomość dodana po 02 min 16 s:
Nick w grze:
Login:EnduroBoy
Wiek:16
Staż na MTA: 7,8 lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: 230min Rośnie
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Bardzo Lubie chcę Łapa Złodźieji. Umiem Odgrywać Dobre Rp Bardzo się na tym znam. Chcę bardzo pomoć . Proszę o Przyjecie!
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania):Mam na imię Piotrek mam 16 Lat. Uczęszczam do Szkoły W Rzeszowie Jana Mickiewicza 12.Uprawiam Sporty Ekstremalne takie jak skoki z samolotu i na Bandżi. Także mam Crossa 250ccc

Wiadomość dodana po 03 min 17 s:
Nick w grze:EnduroBoy
Login:EnduroBoy
Wiek:16
Staż na MTA: 7,8 lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd?
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: 230min Rośnie
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Bardzo Lubie chcę Łapa Złodźieji. Umiem Odgrywać Dobre Rp Bardzo się na tym znam. Chcę bardzo pomoć . Proszę o Przyjecie!
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania):Mam na imię Piotrek mam 16 Lat. Uczęszczam do Szkoły W Rzeszowie Jana Mickiewicza 12.Uprawiam Sporty Ekstremalne takie jak skoki z samolotu i na Bandżi. Także mam Crossa 250ccc

Offline

#3 2018-06-19 08:37:43

Silny
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-18
Liczba postów: 2
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Silny
Login: Silny
Wiek: 13
Staż na MTA: 4 lata
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? tak
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: 240
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Chciałbym zostać policjantem, ponieważ zawsze chciałem nim być. Chciałbym bardzo odgrywać role play, pomagać innym, pogonić kogoś.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 8/10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Nie
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Jakub pochodzę z Lublina i interesuje się piłką nożną, grami i jeżdżeniem na deskorolce. Jestem osobą miłą, kulturalną do czasu gdy ktoś naprawdę mnie zdenerwuje.

Offline

#4 2018-06-19 13:55:36

Sasuke
Zbanowany
Dołączył: 2018-06-18
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Sasuke
Login: Sasuke
Wiek: 16
Staż na MTA: Około 3lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Ta
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: Kilka dni
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Jestem osobą z doświadczeniem, zawsze lubiłem grać w SAPD. SAPD to zawsze była "moja" frakcja.
Czułem się w niej najlepiej, do tej pory czuję się najlepiej. Nie odwalam we frakcjach co jest najwazniejsze. Kocham Pościgi <3
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak, 3razy liderem, 2 razy v-liderem i około 10razy jako policjant <3 Doświadczenie jest
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Siemanko, jestem Bartek mam 16lat. Na serwerze gram od niedawna lecz jest tutaj całkiem fajnie. Jestem spokojny, kulturalny oraz lubię grać w SAPD. W MTA gram już jakiś czas, w policji mam wysoki staż więc jest okej. Chciałbym dostać się do SAPD gdzyż bardzo lubię tą frakcję

Offline

#5 2018-06-23 15:50:27

Krzysiek220
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-23
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 53.0.2907.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick: Krzysiek220.
Login: Krzysiek220.
Wiek: 16.
Staż na MTA: Około 6, 7 miesięcy gdzieś tak.
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd: Oczewiście że tak tylko nie mam na razie 3000 reputacji ale do zarobie nie martwcie się.
Staż na serwerze: 1 dzień.
Czemu chcesz zostać policjantem: Ponieważ nigdy nie byłem i chcę dowiedzieć się jak to jest. Grałem tylko na serwerze dla Policji i nawet fajnie było ale na sapd jest jeszcze lepiej mówią. Ponieważ lubię Policję. Chcę zostać bo na innych się nie doczekam naprzykład na serwerze "pseudolife"złożyłem podanie i od 4 miesięcy nikt nawet nie przeczytał mojego podania a na ten serwer jest nowy i mówili mi że jest lider "neco" więc cię proszę o to a byś mnie przyjął. Bardzo proszę [dblpt]).
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9, 8 czasem się pomylę ale rzadko.
Czy byłeś kiedyś  w sapd: Tylę co na serwerze dla Policji miałem tam rangę posterunkowy ale teraz nie gram bo wasz serwer znalazłem i myślę że ktoś rozpatrzy moje podanie i przyjmie [dblpt]).
Byłeś za coś karany na serwerze: Na tym serwerze nie.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Krzysztof lat mam 16 i pochodzę z woj.małopolskiego. Na serwerze gram ponad 1 dzień i zauważyłem że można zgłosić się do frakcji sapd więc odrazu piszę to podanie z myślą że mnie przyjmiecie. Interesuje się jazdą na rowerze. Ostatnie słowo jakie chciałbym dodać to bardzo proszę cię "neco" o zatwierdzenie podania i przyjęcie mnie do frakcji SAPD pamiętaj proszę bo nigdy nie byłem o teraz mi się przypomniało lubię bardzo patrolować ulice. [dblpt]) [dblpt]) [dblpt]).



Do zobaczenia.

Offline

#6 2018-06-23 16:57:53

quuuiet
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 53.0.2907.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: quuuiet
Login:quuuiet
Wiek:14
Staż na MTA:rok
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? tak
Ortografia(0-10): 9-10
Staż na serwerze:130min
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Bo lubie jezdzic i kontrolowac i wiecej nwm.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9-10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: tak
Byłeś za coś karany na serwerze? nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Lubie jezdzic w grach,w realu motorem.

Offline

#7 2018-06-24 12:41:57

Kot11223
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-24
Liczba postów: 2
WindowsChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Kot.exe
Login: Kot11223
Wiek: 15
Staż na MTA: 4 lata
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Tak - przeczytałem go od deski do deski
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: około 120min
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Ponieważ bardzo lubię odgrywać wszelkiego rodzaju akcje, gonić przestępców, i wypisywać mandaty na przekroczenie prędkości. W przyszłości mam zamiar przyjąć się do policji i zaobaczyć jak to jest w rzeczywistości. Uwielbiam też jeździć na patrole. Lubię też  pomagać ludziom.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9.
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak byłem ponad 4 lata na innym serwerze
Byłeś za coś karany na serwerze? Tak- Ale tylko 1 raz na 5 minut za taran
Napisz coś o sobie(min.5zdania):   Nazywam się Sebastian  . Mam 15 lat ,czyli chodzę do 3 gimnazjum. Moim hobby jest informatyka oraz fotografia . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to pomarańczowy . Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate. Obecnie jestem singlem . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem czasem miły a czasem umiem dać w kość  . Mówią ,że jestem wiecznie uśmiechnięty i.... chyba to prawda [dblpt]D . Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje [dblpt]D "

Offline

#8 2018-06-24 17:55:58

Krzysiek220
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-23
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 53.0.2907.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick: Krzysiek220.
Login: Krzysiek220.
Wiek: 16.
Staż na MTA: Około 6, 7 miesięcy gdzieś tak.
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd: Oczewiście że tak tylko nie mam na razie 3000 reputacji ale do zarobie nie martwcie się.
Staż na serwerze: 1 dzień można powiedzieć że ponad.
Czemu chcesz zostać policjantem: Ponieważ nigdy nie byłem i chcę dowiedzieć się jak to jest. Grałem tylko na serwerze dla Policji i nawet fajnie było ale na sapd jest jeszcze lepiej tak mówią. Ponieważ lubię Policję. Chcę zostać bo na innych się nie doczekam naprzykład na serwerze "pseudolife"złożyłem podanie i od 4 miesięcy nikt nawet nie przeczytał mojego podania a  ten serwer jest nowy i mówili mi że jest lider "neco" więc cię proszę o to a byś rozważył moje podanie. Bardzo proszę [dblpt]).
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9,czasem się pomylę ale rzadko.
Czy byłeś kiedyś  w sapd: Tylę co na serwerze dla Policji miałem tam rangę posterunkowy ale teraz nie gram bo wasz serwer znalazłem i myślę że ktoś rozpatrzy moje podanie i przyjmie [dblpt]).
Byłeś za coś karany na serwerze: Na tym serwerze nie.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Krzysztof lat mam 16 i pochodzę z woj.małopolskiego. Na serwerze gram ponad 1 dzień i zauważyłem że można zgłosić się do frakcji sapd więc odrazu piszę to podanie z myślą że mnie przyjmiecie. Interesuje się jazdą na rowerze. Ostatnie słowo jakie chciałbym dodać to bardzo proszę cię "neco" o zatwierdzenie podania i przyjęcie mnie do frakcji SAPD pamiętaj proszę bo nigdy nie byłem o teraz mi się przypomniało lubię bardzo patrolować ulice. [dblpt]) [dblpt]) [dblpt]).



Do zobaczenia.

Offline

#9 2018-06-26 15:44:59

Akamataa
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-26
Liczba postów: 1
WindowsChrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Akamataa
Login: Akamataa
Wiek: 14
Staż na MTA: Ponad 4 lata
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Jasne
Ortografia(0-10): 10/10
Staż na serwerze:  265 minut, ale nadal rosną [dblpt])
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Ponieważ bardzo lubię tą frakcje.  Byłem nie raz policjantem i znam się na tym co robię [dblpt]). Potrafię odgrywać RP, i znam wszystkie skróty. Umiem słuchać się wyższej rangi, jak i zwykłych graczy.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 10/10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak, kilkanaście razy.
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Cześć! Mam na imię Dominik i pochodzę z Wielkopolski. Dokładnie z małego miasteczka - Kościan. Moje pasje to - Piłka nożna, gry komputerowe oraz jazda na rowerze MTB.  Bardzo dużo siedzę przed komputerem. Czasem, gdy ktoś mnie na prawdę wkurzy potrafię mu równiutko dojechać, ale to tylko wtedy, sam nie szukam zaczepek. Jestem wyrozumiały i szczery. Potrafię przyznawać się do błędów.  To tyle ode mnie. Powodzenia wszystkim którzy napisali, piszą lub będą pisać rekrutacje [dblpt]). Żegnam!

Offline

#10 2018-06-26 17:15:53

Designer
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-22
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Designer.
Login: Designer.
Wiek: 14
Staż na MTA: 4 lata
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Tak.
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: 5 dni
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Bardzo lubię tę frakcję. Frakcja SAPD sprawia mi wielką przyjemność. Uwielbiam pomagać ludziom. Umiem odgrywać akcje RP i myślę, że w tej frakcji bym jeszcze podszkolił moje umiejętności w odgrywaniu RP. [dblpt])
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 8/10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak, byłem w SAPD na innych serwerach.
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie, nie byłem karany na serwerze.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Jestem miłym i dobrze ogarniętym graczem MTA. Znam dobrze mapę i potrafię dobrze jeździć. Interesuję się motoryzacją a w tym mam kilka ulubionych samochodów i motorów. I potrafię przyjąć każdy rozkaz wyższej rangi. Bardzo bym chciał się dostać ponieważ lubię Odgrywać RP.

Offline

#11 2018-06-26 17:23:28

Sergio
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Dawid
Login: Sergio.
Wiek: 14
Staż na MTA: 4 lata.
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Tak.
Ortografia(0-10): 9/10
Staż na serwerze: 1300 minut.
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Ponieważ  posiadam wystarczającą wiedzę na stanowisko, oraz chciałbym przyczynić się do rozwoju owej frakcji.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9/10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Owszem nie raz.
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Dawid mam 14 lat chodzę do 2 gimnazjum. Mieszkam w województwie Wielkopolskim, jestem kulturalny, miły, sympatyczny oraz żartobliwy. Z natury jestem pomocną i spokojną osobą. Jestem dosyć wysoki, mam dystans do siebie i innych. Jestem wyrozumiały  i potrafię się zachować w każdej sytuacji. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje. Staram się rozwiązywać wszystkie możliwe konflikty i postępuję w taki sposób aby obie strony wyniosły z tego zysk. Uprawiam różne sporty typu właśnie piłka nożna, piłka ręczna oraz siatkówka. Moje zainteresowania to sport,esport i informatyka. Po skończeniu gimnazjum prawdopodobnie udam się na kierunek medyczny. Nie mam problemów z ortografią lecz czasem mogą się zdarzyć u mnie lekkie błędy. Gdy mam wolny czas gram w różne gry oraz robię grafiki.  Jestem szczęśliwą i zawsze uśmiechniętą osobą czasami zdażają się dni, w których mam zły humor. Jestem opiekuńczy lubię zajmować się młodszymi dziećmi. Staram  się nie ładować w żadne możliwe kłopoty i nie sprawiać żadnych problemów. Od kilku lat gram na serwerach RP/RPG, ostatnio spędzam bardzo dużo czasu na grę w MTA. Staram się również być osobą ambitną. W przyszłości chciałbym zostać "Ratownikiem Medycznym" i ratować innym życie. Staram sie nie kłamać i zawsze się przyznawać.

Offline

#12 2018-06-26 20:17:23

Fright
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-26
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Fright
Login: Fright
Wiek: 13
Staż na MTA: 4 lata.
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Tak.
Ortografia(0-10): 9
Staż na serwerze: 1 dzień
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Chcę dołączyć do San Andreas Police Departament by ratować SA przed bandziorami. Byłem kiedyś policjantem na innych serwerach więc wiem co i jak. Jest to moja ulubiona frakcja przez wielką ilość aktywności m.in. pościgi i inne.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 9
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak.
Byłeś za coś karany na serwerze? Podczas RP: Mandat za ucieczkę przed SAPD/Poza RP: Brak.
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Nazywam się Igor. Mam 13 lat. Jestem doświadczony w tego typu serwerach przez co myślę, że jestem dobrym kandydatem na stanowisko w SAPD. Nie jestem ,,chamski" czy też obraźliwy. Prędzej jak mogę to pomagam innym graczom podczas rozgrywki.

Ostatnio edytowany przez Fright (2018-06-26 20:24:34)

Offline

#13 2018-06-28 17:56:09

KillerPL
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-26
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 67.0.3396.79

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: KillerPL
Login: KillerPL
Wiek: 13
Staż na MTA: Nie Potrafie określić ale bardzo dużo .
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? : Tak
Ortografia(0-10): 8/10
Staż na serwerze: 1629Minut
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania): Ponieważ chcę pomóc serverowi , ta frakcja jest bardzo fajna i chcę np . pomagać w eventach i różnych sprawach .
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 7/10
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Nie , Nie byłem
Byłeś za coś karany na serwerze? Czasami dostawałem Prawo jazdy , a tak to nic Prawo jazdy zabrano mi z 3-4razy .
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Mam na imię Filip , lubię grać na waszym serverze ponieważ nie wiem czemu , ale on mi sie nie nudzi ! chcialbym pomóc Polskiej policji w świecie MTA , chciałbym też pomóc  serverowi , np pomagać w eventach i różnych jakiś apelach na serverze albo coś ! Fajna z was ekipa !

Offline

#14 2018-06-30 13:46:30

Krycha1
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-29
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja Do San Andreas Police Department

Nick w grze: Krycha1
Login: Krycha1
Wiek: 14 lat
Staż na MTA: 5 lat
Czy zapoznałeś się z regulaminem sapd? Tak
Ortografia(0-10): 8,5
Staż na serwerze: 540minut
Czemu chcesz zostać policjantem?(min.4zdania):  Ponieważ już kiedyś byłem policjantem na serwerze 4l. Teraz chcę spróbować swoich sił na tym serwerze.
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10: 8,5
Czy byłeś kiedyś  w sapd?: Tak
Byłeś za coś karany na serwerze? Nie
Napisz coś o sobie(min.5zdania): Nazywam się Krystian i mam 14 lat, pochodzę z województwa podlaskiego. Jestem bardzo mila osoba i chętną do pracy, chciałbym wspomnieć o tym, że bardzo szybko mogę wyuczyć się materiałów szkoleniowych i nie będę miał problemu z tym, szybko podporzadkowywuję się wyższej randze i nie wszczynam żadnych bez sensownych kłótni. Jak wykonuje jakaś prace to na cycuś glancuś, interesuje się grami oraz komputerami, sam nie mam za dobrego komputera, ale nie wyklucza to mnie z grupy osób zainteresowanych komputerami. Wspomnę teraz, ze mój ojciec jest policjantem, aby rozpisać trochę to i żeby nie było puste. Rozpisywanie mogłoby mi zająć nawet cala kartkę A4 o sobie, ale zajęłoby mi to dłuższy czas, ale teraz ująłem to trochę w streszczeniu i krótko na temat.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
monoceros - pwasbud - cs-popaleni - b3stclan-et - nmlt